Düşünmeyin! Bizi Arayın, halılarınıza çözüm olalım..

Yüksek yıkama kapasitesi ve profesyonel deneyimli  genç kadromuzla, kesintisiz hizmet vermekteyiz.

Halılarınız, ileri teknoloji cihazlar ve  malzemelerle donatılmış tesisimizde,  deneyimli ekibimiz tarafından özenle  temizlenir. Kapıdan kapıya olan hızlı  servisimizle halılarınız adresinizden  alınır ve çok kısa sürede kusursuz bir şekilde adresinize ücretsiz teslim edilir.

Evlerinizi süsleyen ve de pek de ucuz olmayan ev  halılarınız , evde veya bilinçsiz temizleyiciler tarafından  uygulanan yanlış temizlik işlemleri sonucu hem sağlık  hem de halı kalitesi açısından olumsuz sonuçlar  doğurmaktadır.Yılların tecrübesiyle , firmamızda yapılan  tüm işlemlerdeki temel prensip, halının; hijyeni, kalıcı  güzel bir görünüme sahip olması ve en önemlisi halının  ömrünün uzatılmasıdır.

Fabrikamızda yıkanacak halılar dokuma özellikleri, cins  ve  niteliklerine göre sınıflandırılır. Sonra aşağıdaki  aşamalardan geçirilerek her türlü mikro organizmadan  arındırılıp steril hale getirilir.

 1. Toz Dolabı Aşaması

 Halınız Toz Dolabı adı verilen makineden geçirilerek toz, kum ve  diğer yabancı maddelerden temizlenir.

 2. Dezenfekte Havuzu

Tozu alınan halı, içindeki bakterilerin yok edilmesi amacıyla ilaçlı havuza yatırılır.

3. Otomatik bant sisteminde el değmeden yıkama

Halı; bu aşamada mikroorganizmalara karşı etkili şampuanlarla, elektronik fırçalar kullanılarak ön ve arkası dönüşümlü olarak, hassas bir şekilde yıkanır. Varsa lekelere özel işlem uygulanır. Halı, durulanır ve vakumlanır.

4. Santrifüj Aşaması

Bu aşamada halı santrifüj makinesinde uygun devirde sıkılarak üzerindeki fazla suyun atılması sağlanır. Sıkma işlemi, halı rulo şekline getirilerek yapıldığı için yırtılma ve yıpranmaya yol açmaz.

5. Bürlör sistemi ile kurutma

Kurutma odasına alınan halı kuru ve sıcak hava üfleyen doğal gazlı bürlör sistemiyle kısa bir sürede kurutulur.

6. Germe ve ütüleme

Dokuma özelliği yada ilmik (düğüm) sayılarındaki farklılık nedeniyle meydana gelen çekmeler, germe ve ütüleme işlemiyle giderilir.

7. Kalite kontrol ve paketleme

Pırıl pırıl olan halınız kalite kontrolden geçirildikten sonra süpürülüp yatımına taranır, paketleme makinesinde paketlenir. Ardından zaman kaybetmeden evinize servisle teslim edilir.  

 

Siz sadece bizi arayın yada mail gönderin, sonrası için düşünmeyin. Halılarınızı kapınızdan alalım, temizleyelim tekrar size sağlıklı bir şekilde teslim edelim. Bekliyoruz.