Araç Koltuk Yıkama İşlemi özellikle de yoğun bir tempoda yaşayan iş insanlarının zamanlarının büyük bir bölümü otomobillerde geçiyor. İnsanlar nasıl evlerinin temiz olmasını istiyorsa araçlarının da temiz olmasını istiyor. Bu nedenle de araçların iç ve dış temizliğinin yapılması çok önemlidir. Ama her zaman iç ve dış temizlik ile hijyen sağlanamaz.

Özellikle de sadece yüzeysel Araç Koltuk Yıkama İşlemi yapan firmalar nedeni ile sağlıksız yaşam koşulları ile karşılaşılıyor. Oysa biz Lodos Temizlik olarak hem güler yüzlü hizmeti hem de kaliteli temizliği sizin için sunuyoruz. Üstelik fiyat seçeneklerimiz de oldukça uygun olduğundan hem güveninizi kazanıyor hem de size kaliteli bir hizmet sunmuş oluyoruz.

Araç Koltuk Yıkama İşlemi

Araç Koltuk Yıkama İşlemi yaparken sadece yüzeysel davranmamak gerekiyor. Çünkü aracın koltuklarının sünger olduğu ve süngerin de kirlerin birikmesi için en mantıklı yer olduğu biliniyor. Eğer tam hijyen sağlamak amacındaysanız araç koltuklarınızın katmanlarının da temizlenmesi gerekmektedir. Böylece hem mis gibi bir koku hem de sağlıklı bir alan elde etmiş olursunuz. Katman temizliği detaylı bir temizliğe girdiğinden kendi aracınızı kendiniz temizleyemezsiniz. Ancak uzman bir ekipten yardım almanız gerekmektedir. Biz Lodos Temizlik olarak Araç Koltuk Yıkama İşlemi konusundaki iddiamızlar sizler ile buluşuyoruz.

Araç Koltuk Katmanları Nasıl Yıkanır?

Araç koltukları yüzeysel olabileceği gibi katmansal olarak da temizlenebilir. Yüzeysel olarak kirler koltuktan uzaklaştırılır varsa koltuk döşemesi üzerindeki lekeler giderilir. Ama en önemli temizlik katman temizliğidir. Gözle görülmeyen hem sağlıksız bir ortama hem de kötü kokuya neden olan kirler katmanlarda birikmektedir. Bu nedenle de Lodos Temizlik olarak Araç Koltuk Yıkama İşlemi aşamalarını bu şekilde yönetiyoruz:

  • Aracınızın modeli ve markasına göre ekip elemanlarımızın elektronik sistemlerin yerlerini belirler.
  • Önce koltuklara en iyi çözücü olan su nüfuz ettirilir ve ardından da özel temizlik malzemeleri eklenir.
  • Suyun nüfuz etmesi gerektiği süre ve mesafe hesaplanır ve su elektronik sisteme gelmeden önce tahliye edilmeye başlanır.
  • Bunun içinde genellikle vakum yöntemi kullanılmaktadır. Vakum makinesi sayesine koltuk katmanı içerisindeki su kolay bir şekilde çekilir ve dışarıya aktarılır.
  • Kurutma makinesi yardımı ile koltukların içerisindeki nem yok edilir.

Böylece Araç Koltuk Yıkama İşlemi tamamlanmış olur. Hem aracınızın koltukları temizlenmiş hem de elektronik sistemlere ve aracın su değmemesi gereken yerlerine su değmemiş olur. Bu nedenle de siz de bizi tercih edin ve rahatlıkla araçlarınızı temizletin.